Anabolikler, Steroidler, Proteinler - Ne anlama geliyor?İnsanlar "anabolikler" veya hem de "protein" kelimelerine yeterince reaksiyon göstermediklerinde vakit geçmedi. Bazen sporcuların "spor yemeği" ifadesini kabahatli tek şeyle ilişkilendirdiği müşterek duruma birlikte gelir. proteinler - yalnız küme bu öbür bu Anabolizanlar, üçüncü küme anlamına geldiğini düşünüyorum, steroidlere yalnız eşanlamlı olduğunu düşünür. bir hayli zat hakkında "spor yemeği" ve "proteinler" gibi kavramlar aynıdır. Bunun nedeni nedir?

Cevap görgüsüz ve örtüsüz - bu insanlar sadece bu kavramların anlamlarının farkında değiller. Bu yazıda anyonlar, steroidler ve proteinler için neyin durduğunu açıklamaya çalışacağım.

Her şeyden önce, sadece anabolizmin ilmî birleşik kavramını hazırlayacağım. Anabolizm bireşim - hayat dolu organizmada, hücre okunuşu dokuların strüktürel parçalarının oluşumu ve güncellenmesine müteveccih bir kez sıra kimyevi süreçtir, komplike moleküllerin enerji birikimi ile henüz olağan olanlardan sentezlenmesinden oluşur. Daha gösterişsiz eş ifadeyle, anabolizm, artırmayı arzuladığımız yeni dokuların inşası sürecidir.

Bu nedenle mantıksal sonucu izler - anabolikler bunu yahut dokuyu anabolizme bilgisiz maddedir. Örneğin, birleşik semiz doku maksadıyla - anabolikler fırın ürünleri, yağlı yiyecekler, edilgin tek ömür şeklidir. Ayrıca, anabolizmin kaslar sorununa ineceğiz.

Yani, müşterek kas doku tekvin etmek maksadıyla anabolikler steroid okunuşu steroid olmayanlara ayrılır.
Steroid anabolikler anabolik steroidler sentetik hormon etken preparatlardır. Ancak müteaddit varlık geliştiricisi amacıyla bu kavramlar sadece yalnız konsept özgü uygulanan - steroidler. Sporcular türünden kullanıldığında, kas ağırlığı ve gücünde çok ehemmiyetli artışlar sağlarlar. Başlangıçta çare ayrılmış yapılmışlardır, bu nedenle aynı ekipman yapıcı nitelikler vardır. Bu preparatların bir kısmı serbest satış kendince yasaklanmıştır ancak bunların çoğu Legit vücut geliştirme steroidleri tedarikçilerinden çevrimiçi olarak temin edilebilir .

Steroid olmayan anabolikler çoğunlukla tamamen yasal preparatlardır. Her zamanki yiyecekler haricinde, bu nosyon vitaminleri, nootroplar, vejetatif adaptojenler, aktoprotektörler, hipofiz hormonları, insülin, Anapolon aktif anaboliklerine atfedilebilir [https://www.alosteroidsp.com/] ve eczanelerde görülebilen diğer bazı preparatlar. başkaca spor yemeği okunuşu burada.

Spor besinleri - maddeye aktiviteyi arttıran kişiler amacıyla hususi olarak üretilen maddeler çoğunlukla toz, kapsül, tablet, meşrubat şeklinde. Bu müstahzarlar sırayla sporcuların gıda maddelerine, vitaminlere henüz ziyade gereksinim duymasına illet olmakta, ancak sporda daha büyük Bu makaleyi okuyun sonuçlar elde etmelerine nesne) olmaktadır.

Ve döl eşi dert burada "protein" kavramıdır. Bunu tarif etmek Bunları deneyebilirsiniz fazla basittir: protein, "fiber" kelimesinin tıpkı eşanlamlısıdır. Bu Sayfayı Ziyaret Edin Bodybuilders ve powerlifters bunu kullanmayı sever. Aynı zamanda herhangi birleşik spor mağazasına girmiş ve bunu evet da bu spor yemeğini gördüklerini, buna gösterge ettiğini okunuşu kesin olarak "yanlış" olan bu yemeği "protein" olarak adlandırdıklarını söylediler. Aslında protein henüz önce de belirttiğim gibi sadece liftir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *